Juniper 100GBASE-LR4 1310nm Optical Transceiver

Valcea > Ramnicu Valcea. Publicat miercuri, 16 mai 2018 , vizualizat de 100 ori

Tip anunt: Oferta

Tip: Accesorii ,consumabile informatica

Localitate: Ramnicu Valcea

MPN JNP-QSFP-100G-LR4 Empowerfiber PN JNP-QSFP-100G-LR4_tr5690 Form Factor QSFP28 Rata de transfer maximă 103.1Gbps Lungime de undă 1310nm Interfață LC duplex Distanța maximă 10 km Componente optice 4x DFB Tip cablu SMF Suport DDM da Intervalul de temperatură de lucru 0 până la 70 ° C (32 până la 158 ° F)

Contacteaza vanzatorul


▼ Alte anunturi la fel cu "juniper 100gbase-lr4 1310nm optical transceiver " din Valcea
Juniper QSFPP-100GBASE-LR4

Juniper QSFPP-100GBASE-LR4

Ramnicu Valcea / Electronice si electrocasnice / Accesorii informatica
Optical interface ......

300 EUR

CISCO CFP-100G-LR4

CISCO CFP-100G-LR4

Ramnicu Valcea / Electronice si electrocasnice / Accesorii informatica
Modulele Cisco 100GBASE CFP oferă clientilor optiuni de conectivitate de 100 Gigabit Ethernet pentru retele...

1 200 EUR

Juniper QSFPP-40GBASE-SR4

Juniper QSFPP-40GBASE-SR4

Ramnicu Valcea / Electronice si electrocasnice / Accesorii informatica
100 Juniper compatibil Modul transceiver CFP 100GBASE LR4 100G Ethernet Rata......

600 EUR

Hard disk laptop 500 GB Hitachi

Hard disk laptop 500 GB Hitachi

Ramnicu Valcea / Electronice si electrocasnice / Accesorii informatica
Hard disk Hitachi pentru laptop Capacitate 500 GB Buffer...

150 LEI

Boxe cu apa

Boxe cu apa

Ramnicu Valcea / Electronice si electrocasnice / Accesorii informatica
Boxe luminoase cu apa. Se aud foarte tare si clar. Specificatii...

75 LEI


Pret : 300.00 EUR