FLEXOPTIX 10G XF

Valcea > Ramnicu Valcea. Publicat miercuri, 16 mai 2018 , vizualizat de 121 ori

Tip anunt: Oferta

Tip: Accesorii ,consumabile informatica

Localitate: Ramnicu Valcea

Conector LC Distanta 300 m Interfata multimode Lungimea de unda TX 850 nm Lungimea de unda RX 850 nm Bugetul de putere (DB) 3,8 dB Transmiteti min. -7,3 dB Primiti min. -11,1 dB Transmite max. -1 dB Primiti max. (SUPRAÎNCĂRCAREA RECEPTORULUI) 1 dB EXTINCTION RATIO 3,5 dB Latime de banda de la 8,5 G Latime de banda la 11.1 G LASER VCSEL Tip receptor PIN Lungime de unda TX MIN. 840 nm Lungime de unda TX MAX. 860nm Lungime de unda RX MIN. 840 nm Lungime de unda RX MAX. 860nm Interval de temperatura -40 ° C - 85 ° C TIPUL DDM / DOM Calibrat intern PROTOCOLUL DE REȚEA 10G Ethernet, 10G Fibre Channel, 8G Fibre Channel, STM64 TIP SR Temperatura de funcionare. (MIN) -40 ° C Temperatura de funcionare. (MAX) 85 ° C VENDOR CODIFICARE COMUTATOR MSA Standard, ADVA, Palo Alto Networks

Contacteaza vanzatorul


▼ Alte anunturi la fel cu "flexoptix 10g xf " din Valcea
Hard disk laptop 500 GB Hitachi

Hard disk laptop 500 GB Hitachi

Ramnicu Valcea / Electronice si electrocasnice / Accesorii informatica
Hard disk Hitachi pentru laptop Capacitate 500 GB Buffer...

150 LEI

Boxe cu apa

Boxe cu apa

Ramnicu Valcea / Electronice si electrocasnice / Accesorii informatica
Boxe luminoase cu apa. Se aud foarte tare si clar. Specificatii...

75 LEI

MP3 Player cu display

MP3 Player cu display

Ramnicu Valcea / Electronice si electrocasnice / Accesorii informatica
MP3 Player cu display Disponibil in mai multe culori Display LCD...

30 LEI

Imprimanta HP 1050A - multifunctionala - cu toate accesorile la cutie

Imprimanta HP 1050A - multifunctionala - cu toate accesorile la cutie

Ramnicu Valcea / Electronice si electrocasnice / Accesorii informatica
Vand o imprimanta marca HP modelul 1050A multifunctionala avand urmatoarele functii PRINT, SCAN si...

80 LEI

CISCO CFP-100G-LR4

CISCO CFP-100G-LR4

Ramnicu Valcea / Electronice si electrocasnice / Accesorii informatica
Modulele Cisco 100GBASE CFP oferă clientilor optiuni de conectivitate de 100 Gigabit Ethernet pentru retele...

1 200 EUR


Pret : 250.00 EUR