Romania > Locuri de munca > Contabilitate

Compania Work Development angajeaza Inspector Resurse Umane/Salarizare

Cod anunt: :# 1441673
Data de publicare : 08-feb-16

Localitate:Bucuresti

Telefon:
Responsabilitati: • Cunostinte bune de legislatia muncii; • Inregistrare Revisal; • Transmitere Reges; • Intocmire documente angajati (intocmire contracte de munca; decizii de incetare; acte aditionale la contract; adeverinte banca; adeverinte medicale) • Calcul salarial; • Intocmirea statelor de plata; • Intocmirea situatiilor solicitate de angajator referitoare la salarii si salariati; • Intocmire Regulament Intern; Candidatul ideal: • Absolvent al unei facultati cu profil economic; • Curs Inspector Resurse Umane; • Curs Inspector Salarizare; • Cunostiinte de conbtabilitate primara; • Experienta minim 3 ani; • Bune abilitati de comunicare si organizare; • Abilitati de a lucra sub presiune termenelor limita; • Capacitate de a lucra in conditii de stres; • Atitudine proactiva; • Cunoasterea limbii italiene este un avantaj. Oferim: • Mediu de lucru placut; • Pachet salarial atractiv; • Oportunitati de dezvoltare intr-un mediu dinamic.

Post a FREE Ad

Contacteaza vanzatorul