Romania > Locuri de munca > Munca in strainatate

Angajam Stivuitorist - Germania - Fara comision

Cod anunt: :# 1795748
Data de publicare : 25-nov-16

Localitate:Oradea
Responsabilitati: Descarca marfurile sosite in fabrica si le distribuie catre departamentele carora le sunt desemnate Incarca marfurile care pleaca din fabrica in mijloacele de transport Desfasoara activitatea de ambalare si pregatire pentru livrare a marfurilor si materialelor returnabile. Cerintele postului: Autorizatie ISCIR obligatorie Avantaj experienta intr-o companie din domeniul transport-logistica Experienta necesara in domeniu Limba germana la nivel A2 Masina proprie constitue un avantaj! Se ofera: Contract de munca cu firma germana pe perioda nedeterminata Salar net 1300 EUR Cazare asigurata GRATUIT de catre angajator cu toate facilitatile Activitate pe termen lung in Germania. Posibilitate de avans Candidatii interesati sunt rugati sa trimita Cv-ul in limba germana

Post a FREE Ad

Contacteaza vanzatorul